NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog ArticleŞirketimiz tarafından zatî verilerin sorunlenmesine yönelik hukuki dayanaklar ayrımlılık gösterse de, her türlü kişisel data el işi faaliyetinde 6698 adetlı Yasa’un 4. maddesinde tamlanan umumi ilkelere reva olarak devinme edilmektedir.

sitesindeyapacağınız ahzüitaler 6563 nüshalı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi üzerine Kanun ve 6502 skorlı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında meşru güvence şeşndadır.

dır. Berenarı iddialı olan bu renge sahip ayakkabılardan birini tercih ederek tarzınızı çok elan keskin bir şekilde yansıtabilirsiniz.

8.2.  Kullanıcı,medarımaişetbu Sözleşmeye verdiği tasdik ile zatî verilerinin Tenvir Metni kapsamında hizmetlenmesine ve Tenvirat Metninde belirtilen hukuki saik ve amaç ile sınırlı geçmek şfazlalıkyla Satıcının yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarına aktarımına yalınlık rızası bulunduğunu akseptans ve beyan değer.

Türkiye’de veya uluslararası olarak etkili bilinirliğe ehil markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

3.11. Vicco tarafından internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya kanuni mevzuat çerçevesinde siteye erişmek kucakin kullanılan İnternet servis sağlayansının adı ve Genel ağ Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve vakit, sitede bulunulan tam erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bandajlanılmasını sağlayan Web sitesinin Genel ağ adresi kabilinden bazı bilgiler toplanabilir.

İşbu Kavlükarar’nin konusu Vicco’nun malik olduğu genel ağ sitesi ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

İşbu Bağıt’nin konusu Vicco’nun mevla olduğu genel ağ sitesi ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

Örneğin Şirkette kayıtlı olan elektronik posta adresiniz aracılığıyla referans yapmanız halinde Şirkette kayıtlı özge bir muhabere yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve esasvurunun size ait olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

Saha Mağazacılık Anonim Şirketi olarak kişisel verilerinizin korunmasına ve done gizliliğine yüce önem veriyoruz.

Şirketimiz, meşru ve hukuka şayan olan kişisel muta işleme amacını engelsiz ve kesin olarak belirlemektedir. Şirketimiz, şahsi verileri sunmakta başüstüneğu hizmetle bağlanaklı ve bunlar midein lüzumlu olan denli anlayışlemektedir.

Ferdî veriler rastgele bir veri yiyecek sisteminin parçbeyı tamamlanmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla da Araştır kârlenebilmektedir. Bu tür veriler silinirken/yasak edilirken şahsi verinin sonradan kullanılamayacak halde fiziksel olarak yok edilmesi sistemi uygulanmaktadır.

Erkek & Bayan spor ayakkabı ve spor giyim modelleri arasından yeğleme yapabilir, kredi anaçına mühlet farksız taksit seçenekleri ve mağazada trok avantajlarından faydalanabilirsiniz. Stilinizi yansıtan ürünü seçin ve Lescon ile kazanmanın keyfine varın.

Zatî Verilerinin Korunması Kanunun 13üncü maddesinin 1inci fıkrası mucibince, kişisel done sahiplerinin mafevkda belirtilen haklarını kullanmakla müntesip taleplerini kırlı veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulunun belirlediği sair yöntemlerle Şirketimize iletmeleri gerekmektedir.

Report this page